Kategória produktu

Kontaktujte nás

Zavolajte nám: 86-0631-3581111 (International Business)

Fax: 86-0631-8805589

Pridať: No.9 JiuLong Road, hospodársky rozvoj zóny, Wendeng, Weihai City, provincia Shandong, Čína 264400

Napíšte nám: sales@composite-china.com

Pracovné hodiny:

Mon-Sat (8:00 hod - 17:00 hod)

Ak potrebujete poradiť, zavolajte nám. Sme vždy radi pomôžu

Odkaz na webové stránky:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Pultruded Tube

Pultruded Tube

Pultruded tubes: Naša spoločnosť dodáva širokú škálu kvalitných dutých štandardných a vlastných pultruded rúr. Ponúkame guľaté, štvorcové a obdĺžnikové tvarované FRP pultruded rúrky. Sú a sú k dispozícii ako štrukturálne Pultrusions alebo ako Pultruded elektrické tvary. Naše Pultruded rúrky sú ...

Zaslať požiadavkuChat Now

Podrobnosti o produkte

Pultruded tubes:

Naša spoločnosť dodáva širokú škálu kvalitných dutých štandardných a vlastných pultrudenových rúrok. Ponúkame guľaté, štvorcové a obdĺžnikové tvarované FRP pultruded rúrky. Sú a sú k dispozícii ako štrukturálne Pultrusions alebo ako Pultruded elektrické tvary.

Naše Pultruded Tubes sú vyrobené tak, aby boli okrem iného odolné proti korózii, nemagnetické. Môžu byť tiež vyrobené ako retardér horenia.

Všetky pultruded rúrky (okrúhle, štvorcové alebo obdĺžnikové) môžu byť vyrobené v širokej škále živicových systémov, sklenenej matice a farieb. Naši inžinieri vám môžu pomôcť navrhnúť profil rúrok tak, aby ste maximalizovali silu profilu a zároveň eliminovali hmotnosť, materiál a v konečnom dôsledku náklady.


XINBO COMPOSITE je jedným z najvyššej úrovne Čína Tube / Rod výrobcovia, s profesionálne továreň sme schopní vyrábať lacné pultruded trubice so spoľahlivou kvalitou. Vitajte na veľkoobchodných produktoch od nás.

Vyšetrovanie