Kategória produktu

Kontaktujte nás

Zavolajte nám: 86-0631-3581111 (International Business)

Fax: 86-0631-8805589

Pridať: No.9 JiuLong Road, hospodársky rozvoj zóny, Wendeng, Weihai City, provincia Shandong, Čína 264400

Napíšte nám: sales@composite-china.com

Pracovné hodiny:

Mon-Sat (8:00 hod - 17:00 hod)

Ak potrebujete poradiť, zavolajte nám. Sme vždy radi pomôžu

Odkaz na webové stránky:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Ukázať vám, ako vybrať uhlíkových vlákien plechu

- Aug 03, 2015 -

Mnoho aspektov živote uhlíkových vlákien panely, konštrukcie, podporu, a tak ďalej, s rozvojom ekonomiky, je viac a viac dopyt uhlíkové vlákno dosky, ako je uhlík-vlákno, zatiaľ čo odrody a triedy kvality sa stala Veľká poznámku, vás naučí, ako nakúpiť dobrovoľné carbon fiber panely nižšie:

1, uhlíkových vlákien je vyrobený z uhlíkových vlákien predimpregnované živice pod tlakom po niektorých výrobcov relatívne lacné čadič handričkou predstierať, že spracovanie plechov z uhlíkových vlákien list, môžete vidieť, ak je jej farba, čisto čierna, farba a hladké, vysokou teplotnou odolnosťou, odolnosť proti korózii a iné vlastnosti spĺňajú požiadavky.

2 techniky rôznych výrobcov rôzne, aj s tej istej suroviny, existujú rozdiely v kvalite. Pri nákupe, pozrite sa na dosku, bubble wrap línie tam je žiadne skosenie. Kvalitné uhlíkové vlákno, živica a uhlíkové vlákna, zmes dobre.

3, voľba značky, cena je tiež dôležité. Dongguan združenie uhlíkových vlákien a dovážané z uhlíkových vlákien a živice, tvorená najmodernejší mechanický výroby, kvalitné, cenovo dostupné a nákladovo efektívne.

4, iných, ako je čas doručenia, s alebo bez nástrojov, personalistiku, kvalitu inšpekčných správ, sú faktory, aby zvážila. Naše produkty rýchla dodacia lehota, formálne, cez rad medzinárodných špičkovej kvality a absolútne jednoduché použitie.


Related Products