Kategória produktu

Kontaktujte nás

Zavolajte nám: 86-0631-3581111 (International Business)

Fax: 86-0631-8805589

Pridať: No.9 JiuLong Road, hospodársky rozvoj zóny, Wendeng, Weihai City, provincia Shandong, Čína 264400

Napíšte nám: sales@composite-china.com

Pracovné hodiny:

Mon-Sat (8:00 hod - 17:00 hod)

Ak potrebujete poradiť, zavolajte nám. Sme vždy radi pomôžu

Odkaz na webové stránky:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

Uhlíkových vlákien trubice v rozvoji strojárstva

- Aug 03, 2015 -

Komplexný výkon z uhlíkových vlákien, čo v rovnakom čase ako konštrukčné materiály a funkčné materiály, výskum je dôležitý význam, môže vyriešiť mnohé iné materiály nemôže vyriešiť problém. V súčasnosti, najmä pokiaľ ide o posilnenie kombinácia uhlíkových vlákien a betónu, a menej v pôvodnej prihláške v návrhu štruktúry. V dôsledku nákladov otázky, trvalé šablóny tiež dominuje laminát. Trubice uhlíkových vlákien aplikovaný výskum práce v tejto oblasti je v začiatkoch, je obmedzený na nosníky, stĺpce, nie sú žiadne správy o betónové podlahy a steny. Použitie uhlíkových vlákien v stavebníctve s veľmi široký priestor pre rozvoj.

Okrem toho na výrobu uhlíkových materiálov, v závislosti od potreby zlepšenia výkonu uhlíkových a grafitových materiálov, všeobecne používa nasledujúci niekoľko druhov impregnačný agent:

(1) decht alebo asfalt. Pre joint stock impregnované grafitových elektród pre vysokovýkonné grafitové elektródy a ultra vysoký výkon grafitové elektródy praženia ontológia, a tak ďalej. V súčasnej dobe bežne používané uhoľného dechtu rozstup impregnácii elektródy prázdne, a v Spojených štátoch a ďalších krajinách s asfaltom impregnované elektródy prázdne.

(2) živice. Používa hlavne v grafit impregnovaný materiál prípravu nepriepustné grafitu pre chemický priemysel.

(3) nízky bod topenia kovov. Používa hlavne v impregnované grafitové výrobky na osobitné účely, napríklad Wankel, posuvné elektrických kontaktov, ako je škrabanie.

(4) lubrikant. Používa hlavne v grafit impregnovaný výrobky, určené na zlepšenie oderu grafitových materiálov, výroba ložísk, posuvné kontakt, vzduchom alebo vodou motora kefa a tak ďalej.


Related Products