Profil spoločnosti

Kontaktujte nás

Zavolajte nám: 86-0631-3581111 (International Business)

Fax: 86-0631-8805589

Pridať: No.9 JiuLong Road, hospodársky rozvoj zóny, Wendeng, Weihai City, provincia Shandong, Čína 264400

Napíšte nám: sales@composite-china.com

Pracovné hodiny:

Mon-Sat (8:00 hod - 17:00 hod)

Ak potrebujete poradiť, zavolajte nám. Sme vždy radi pomôžu

Odkaz na webové stránky:

www.Composites-China.com

http://xinbocomposite.en.Alibaba.com/

WeiHai XinBo kompozitný Products Co., Ltd., sa nachádza v krásnom meste scénické spotov, Wendeng, ktorá má povesť "dediny dlhovekosti"v Číne. Naša spoločnosť bola založená v roku 2005. S takmer 10 years'development, teraz vlastní našich nových moderných administratívnych budov, mnohých CNC stroje výrobné linky a moderné výrobné dielne, ktorá má rozlohu viac ako 4000 metrov štvorcových.

WeiHai XinBo kompozitný Products Co., Ltd. je profesionálny zloženého výrobku dodávateľa, ktorý je odhodlaný uhlíkových vlákien, sklenej tkaniny, vysokovýkonný kompozitov výroba vývoj a aplikácie. Naša spoločnosť má silné schopnosti integráciu zdrojov a použití. Vybudovali sme globálnu sieť marketing. Okrem toho sme vybudovali dlhodobej spolupráci vedeckých inštitúcii tak máme silný výskumný a vývojový tím. Na základe týchto, sme vyvinuli reťaz výskumu, výroby a predaja, ktorý má špecifické priemyselné hodnotu a konkurenčné výhody.

Sme sa špecializoval v mnohých oblastiach priemyselných strojov, poľnohospodárstvo, inteligentný dopravný systém (IDS), energie, šport, automobilový priemysel, morské, letectvo, kozmonautiky a tak ďalej.

Naše hlavné produkty patria: rúry z uhlíkových vlákien, sklenej trubice/tyč, pádlo kajak, SUP pádla, nečinnosti rolety a hnací hriadeľ pre stroje, nástroj rukoväť, voda na umývanie okien kŕmené Poliaci, lietadlo model rúry, stožiar plachetnice, diaľnice Tolling systém bariéra ruku, výfukové potrubie a tlmiče automobilov a motocyklov, automobilov upravil príslušenstvo, teleskopické tyče, Teleskopická stožiar, morské stožiar, vody rescue produkty, špeciálne tvarované výrobky , atď.

Proces výroby výrobkov zahŕňa: roll-zabalené, navνjanie vlαken, pretláčaním za tepla, vákuové formovanie a plesne lisovania.
Materiál: 100% uhlíkových vlákien, hybridné, 100% sklolaminát, kevlar
Hľadám: 3K keprovej väzbe, 3K plátnová väzba, prírodný povrch, leštené alebo lesklé, matné
Farba: ako žiadosti

Našich produktov vykonáva prísne požiadavky certifikácia systému ISO 9001 medzinárodnej kvality. V princípom "Je vynikajúci, úprimné služby" s pojmom "profesionálne, verný, dôveryhodný", sme udržať zlepšenie a rozšírenie trhu s dobrej viere a priaznivou cenou. Máme vysokú popularitu v tejto oblasti a export výrobkov do Ázie, Európy, Ameriky a mnohých iných krajinách. Sme už boli spolupracoval s mnohých slávnych klientov - IPC Eagle (USA), Shimano (Japonsko), Mitsubishi (Japonsko), Čína Aerospace číslo 703 ústav, výskumný ústav automatizácie a tak ďalej.

Niektorý z našich produktov malo záujem na vás, prosím neváhajte a kontaktujte nás.